آموزش

با مطالعه مطالب آموزشی در این قسمت از سایت میتوانید روند کاریابی و استخدامی خود را بطور مؤثرتری دنبال نمائید.

فهرست محتویات:

درباره کاربانکرسالت کاربانک

"رسالت ما توسعه فرآیند جذب نیروی انسانی از طریق سازماندهی اطلاعات بازار کار و همگانی نمودن آن در کشور است.

در واقع مأموریت ما به همراه آوردن آرامش خاطر برای مدیران سازمانها در سپردن کار به کاردان و جذب نیروی متخصص است. ما با در اختیار گذاشتن هر چه بیشتر امکان انتخاب نزد متخصصین جویای کار، سطح رفاه و رضایتمندی حرفه ای ایشان را ارتقاء داده و یاری شان می دهیم تا مهارت ها و استعدادهایشان بهتر دیده شود. "

کاربانک یک موسسه کاریابی سنتی نیست! ما مشاوره شغلی ارائه نمی دهیم بلکه محصول ما بسته های اطلاعاتی مرتبط با نیاز کارجویان و کارفرمایان بوده که راهنمای آنان در پیدا نمودن فرد یا سازمان مورد انتظار است. کاربانک یک سایت هوشند اینترنتی است که با سازماندهی و طبقه بندی فرصتهای شغلی و ایجاد انطباق هوشمند میان درخواست کارفرمایان و مهارت کارجویان، این امکان را به متقاضیان جویای کار می دهد که شغل و حرفه مورد نظر خود را بر روی سایت یافته و مستقیماً برای انجام مراحل گزینشی و مصاحبه با کارفرمای مربوطه تماس بگیرند. کاربانک بابت در اختیار گذاشتن اطلاعات تماس کارفرما نزد کارجو هزینه ای از متقاضی شغل مطالبه نخواهد نمود.


معرفی کاربانک

سایت کاربانک بعنوان یک سیستم اینترنتی و بانک اطلاعاتی کار، مشاغل و استخدام در ایران شروع به فعالیت نموده و هدف آن ارائه طبقه بندی شده مشاغل، اطلاع رسانی نیازمندیهای استخدامی و شغلی و ارتقاء مهارتهای کاریابی در کشور ایران می باشد.

کارجویان (متخصصین) و کارفرمایان (سازمانها) دو گروه اصلی مخاطبین این سایت را تشکیل می دهند. کارفرمایان محترم میتوانند با مراجعه به بخش ویژه کارفرما و انجام یک ثبت نام ساده و مقدماتی ضمن دریافت نام کاربری و رمزعبور، در آینده به سایت و پنل اختصاصی خویش راه یافته و آگهی شغلی مورد نظر خود را در سایت درج و مدیریت نمایند. بانک رزومه های کاربانک با طبقه بندی تخصص ها و پتانسیل های آماده به کار، امکان جستجو و انتخاب از میان برترین ها را برای کارفرمایان فراهم می سازد.

متقاضیان جویای کار از طریق مراجعه به سایت و جستجوی کلمات کلیدی و نیز طبقه بندی مشاغل قادر به یافتن فرصتهای شغلی موجود در بانک اطلاعاتی سایت و ارسال درخواست خود به کارفرمایان می باشند. کارجویان پس از ثبت نام در سایت، رزومه خود را در سایت درج می نمایند. سایت با ارائه سئوالات مرتبط با تجربیات و مهارتهای کارجویان، اطلاعات رزومه کارجویان را ساختاربندی نموده و ثبت می نماید تا در بسهولت در اختیار کارفرمایان و سازمان ها قرار گیرد و بدین طریق کارجو در پیدا کردن کار مورد علاقه اش حمایت می شود.


مزیت کاربانک

دسترسی گسترده به اطلاعات: بهره گیری از تکنولوژی وب در عصر فن آوری اطلاعات این بستر را فراهم نموده تا بتوانیم اطلاعات مرتبط با نیازمندیهای شغلی و استخدامی را در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به کارجویان محترم در هر مکان از میهن عزیزمان ارائه نمائیم. کلیه کارجویان ، دانشجویان و یا کارآموزان محترم میتوانند با استفاده از این سیستم از امکانات این سایت جهت یافتن حرفه دلخواه و شغل مناسب خود بهره مند گردند.

استفاده بهینه از زمان: استفاده از خدمات آنلاین سایت کاربانک سبب صرفه جویی در وقت کاربران گردیده و انتخاب های آنان را وسعت می بخشد.

محتویات سازماندهی شده: ویژگی بارز این سایت شیوه آرایش و طبقه بندی اطلاعات آن است که ضمن بالا بردن کارایی وب سایت کاربران را قادر می سازد تا در کوتاهترین زمان به اطلاعات مورد نظر خود در بازار کار کشور دسترسی پیدا کنند.


در انتها ...

مفتخر می شویم ضمن استفاده از خدمات کاربانک پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را برایمان ارسال فرمائید تا بدین طریق بتوانیم با ارتقاء این سایت، کیفیت خدمات خود را با نیازهای مراجعین سایت سازگارتر سازیم. امیدواریم با ارائه خدمات این سایت کمکی مؤثر در ایجاد حلقه ارتباطی هر چه مستحکم تر بین کارفرمایان و کارجویان گرامی باشیم.
آخرین استخدام ها جستجوی رزومه درباره کاربانک خدمات به کارفرمایان شرايط و مقررات نظر و پيشنهاد تماس با کاربانک
کلیه حقوق و امتیاز این وب سایت متعلق به شرکت داده سامان آرینا به شماره ثبت ۴۳۳۱۵۴ است.